Veselá pouť přijíždí s hosty Jů a Hele

publikováno: 01.02.2023, rubrika: aktuální zprávy
Veselá pouť přijíždí s hosty Jů a Hele

Divadlo pro děti s loutkohereckou skupinou Loudadlo, známou z České televize, přijíždí s představením Veselá pouť a přiveze s sebou i hosty Jů a Hele.

Představení se uskuteční v sobotu 25. února od 15 hodin v Koncertním sále v Hranicích. Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí – do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposedný had. V představení nás navštíví Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!“

Zajímavostí této unikátní loutkové revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jako hosté v ní vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.

Cena vstupenky je 170 Kč v předprodeji, 220 Kč na místě. Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru na zámku nebo online www.kultura-hranice.cz.