Milí bakaláři přinesou do Hranic úsměvné příběhy

publikováno: 21.12.2022, rubrika: aktuální zprávy
Milí bakaláři přinesou do Hranic úsměvné příběhy

Do Hranic míří úspěšné představení Milí bakaláři. Uskuteční se v pátek 27. ledna od 20:00 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích. Úspěšná mozaika čtyř divadelních miniatur „Milí bakaláři“ v podání Divadla nad Bečvou vychází ze záznamů notářských spisů i z policejního šetření. Ukáže, že se mezi nimi najdou i úsměvné a humorné příběhy.

První bakalářský příběh „Kdo je kdo“ představí příběh o tom, když si zloděj vybere zároveň špatný byt a špatný čas. Prostě když má holt smůlu jako hrom. Druhý bakalářský příběh „Noční divadlo“ ukáže, co s sebou přináší nečekaná návštěva divadla uprostřed hluboké noci. Třetí příběh se jmenuje „Dědictví“. Strýček z Ameriky chytře odkázal svůj majetek. Ale komu? Kdo bude spokojeným dědicem? Čtvrtý příběh má název „Silvestrovský příběh“. Jak prožije silvestrovský večer osamělý starý mládenec? Sám v křesle s šálkem čaje? Nebo to bude úplně jinak? Diváci se mají na co těšit.

Cena vstupenky je 100 Kč v předprodeji, 150 Kč na místě. Předprodej vstupenek vTuristickém informačním centru na zámku nebo online na www.kultura-hranice.cz.