Čtvrtky na námku pokračují i v srpnu

publikováno: 05.08.2021, rubrika: hranický zpravodaj
Čtvrtky na námku pokračují i v srpnu

Čtvrtky na Masarykově náměstí v Hranicích patří od června do konce srpna nejrůznějším programům. Na co se můžete těšit v srpnu?

LH Western

Country koncert s populární kapelou LH Western se uskuteční ve čtvrtek 12. srpna od 16 hodin na Masarykově náměstí v Hranicích. Přijďte se naladit na tóny country a folku.

Cirkus Žebřík – ZRUŠENO

Divadelní představení Cirkusu Žebřík pod názvem „Loutky, které nikde nechtěli“ se uskuteční ve čtvrtek 19. srpna od 16 hodin na Masarykově náměstí v Hranicích. Vstupné je zdarma. Klaun bez práce putuje světem a potkává kamarády, se kterými založí nový cirkus. Hrají Miloš Samek, Kača Molča nebo Pepe Prexl. Délka představení je 40 minut.

Karikaturista a výtvarné ateliéry, Bleší trh a Historická pražírna kávy

Ve čtvrtek 26. srpna proběhnou od 15:00 do 18:00 hodin na Masarykově náměstí výtvarné ateliéry a Bleší trh, oživením budou ukázky historické pražírny kávy.

Přijďte si namalovat svou karikaturu od profesionálního karikaturisty Martina Hrona. Součástí budou i výtvarné ateliéry, ve kterých si budete moci vyzkoušet své umělecké dovednosti a vytvořit si keramický magnet, záložku s keramikou, náramek přátelství nebo vyškrabávací obrázek.

Chceš to vyhodit? Prodej to raději na blešáku. Prodávat lze oblečení, doplňky, drobný nábytek, doplňky do bytu a jiné poklady. Pro rezervaci místa a více informací pište na: dramaturg@mkz-hranice.cz.

Těšíme se na viděnou s Vámi na Masarykově náměstí.

Program Čtvrtků na námku