Animáky, marvelovka i thrillery v září v letním kině

publikováno: 21.09.2023, rubrika: aktuální zprávy
Animáky, marvelovka i thrillery v září v letním kině

Letní kino v Hranicích promítá i v září. Začátky promítání jsou od 20:30 hodin. Předprodej vstupenek je v Turistickém informačním centru na zámku, online na www.kultura-hranice.cz a vstupenky lze také zakoupit hodinu před promítáním na pokladně letního kina.

Pro celou rodinu budeme promítat animovanou rodinou komedii Tlapková patrola ve velkofilmu, kterou si užijí i ti nejmenší diváci.

K vidění bude také další marvelovka Strážci Galaxie: Volume 3, kde se opět shledáme s oblíbenými akčními hrdiny.  Pro příznivce animovaných filmů se bude promítat film Spider-Man: Napříč paralelními světy ze života Pavoučího hrdiny.

Dobře se pobavíte u americké komedie Moje tlustá řecká svatba 3 o životě jedné bláznivé rodiny, která se rozhodne hledat své kořeny. Promítat budeme očekávané pokračování romantického filmu After: Odloučení, kde se dozvíme, jak pokračují osudy dvou oblíbených hrdinů Tessy a Hardina.

Fanoušci akčních filmů si přijdou také na své. Promítat budeme akční thriller Expend4bles: Postr4datelní o hrdinech se speciálními schopnostmi, kteří zachraňují svět. Ti, kteří se rádi bojí, jistě ocení pokračování amerického mysteriózního hororového filmu Sestra II.

Nebude chybět promítání mysteriózního krimi filmu Přízraky v Benátkách, ve kterém známý detektiv Hercule Poirot bude pátrat po nebezpečném vrahovi.

Více informací na plakátech a na kultura-hranice.cz v záložce Filmy.