Velikonoce v Hranicích opět v médiích

publikováno: 06.04.2023, rubrika: napsali o nás
Velikonoce v Hranicích opět v médiích

Tradiční velikonoční výzdoba v Hranicích zaujala veřejnost i média. „Hranice už vyhlížejí Velikonoce,“ napsal hranický deník.cz. Celý článek si můžete prečíst ZDE.

„Kraslicovník, Budkovník či Pomlázkomat. Hranice i letos ožily nevšední velikonoční výzdobou,“ informuje televizní vysílání Tv Morava. „Nejoriginálnější velikonoční výzdoba v kraji,“ zazní ve videu. Záznam můžete zhlédnout na odkazu ZDE.

Velikonoční výzdobě věnovalo pozornost také hranické televizní vysílání TV Mach. Video můžete zhlédnout (od času 14:15) ZDE.

Velmi pozitivní ohlasy jsme zaznamenali v souvislosti s konáním velikonočního farmářského trhu. Lidé kladně hodnotili celodenní program, který probíhal na Masarykově náměstí od 9 do 18 hodin. „Letošní trhy jsou nejlepší za poslední roky,“ napsala na facebooku TIC Hranice návštěvnice trhu.

Na facebooku TIC Hranice můžete také zhlédnout videozáznam MKZ Hranice, ve kterém virtuálně navštívíte místa s velikonoční výzdobu v Hranicích. Video má více než 5 000 zhlédnutí a přes 100 lajků.

Video najdete na facebooku TIC Hranice ZDE.

O velikonoční výzdobě v Hranicích se mluvilo také v rádiích. Zmínku přineslo Hitrádio Orion nebo také Český rozhlas. „Rok od roku krásnější výzdoba. I na Orion rádiu to říkali,“ napsala na facebooku paní Eva.

V různých facebookových skupinách se také můžete dočíst o tom, že velikonoční výzdoba v Hranicích se líbí místním i turistům. „Nádhera, kéž by byla taková výzdoba i v Praze, “ píše paní Marie na facebooku Hranice a okolí v obrazech. „Luxusní výzdoba Velikonoc,“ zmiňuje paní Zdeňka.