Srpen v letním kině: české novinky a Tlapková patrola

publikováno: 31.07.2021, rubrika: aktuální zprávy
Srpen v letním kině: české novinky a Tlapková patrola

Letní kino v Hranicích přináší v srpnu bohatou nabídku filmů. S vašimi nejmenšími můžete přijít zhlédnout hned tři rodinné filmy a to, Croodsovi: Nový věk ze života pravěké rodiny, pokračování filmu o nezbedném králíčkovi Králíček Petr bere do zaječích a velmi populární animovaný film Tlapková patrola ve filmu.

Pro milovníky komedií jsou připraveny hned dva nové české filmy a to Shoky & Morthy: Poslední velká akce s Jakubem Štáfkem a Štěpánem Kozubem v hlavních rolích a Deníček moderního fotra s Jiřím Mádlem a Terezou Ramba. Pro velký zájem znovu nabídneme českou novinku Prvok, Šampón, Tečka a Karel na motivy knihy Patrika Hartla. Těšit se můžete také na americkou komedii Free Guy s Ryanem Reynoldsem.

Na své si přijdou také příznivci filmů z dílny Marvelu, bude se promítat komedie Sebevražedný oddíl o šílených superhrdinech zachraňujících svět.

Připraveny jsou hned dva životopisné filmy a to, český film Zátopek o sportovním i soukromém životě legendy atletické scény Emila Zátopka a americký hudební film Respect o pěvecké legendě Arethě Franklin.

Nadšence pro horory jistě potěší filmy Temný dům o záhadě domu u jezera a Candyman o zabijákovi, jehož jméno nesmíte nikdy vyslovit.

Srdečně Vás na všechny filmy zveme a těšíme se na viděnou v letním kině.

Více informací k filmům najdete na www.kultura-hranice.cz a na plakátu s programem letního kina.