Blíží se show Psychohrátky s Evou Holubovou

publikováno: 04.10.2023, rubrika: aktuální zprávy
Blíží se show Psychohrátky s Evou Holubovou

Blíží se populárně naučná zábavná show o duševním zdraví „Psychohrátky“, ve které se v našem Zámeckém klubu představí Eva Holubová, Karolína Holubová, Matěj Paprčiak a psycholog Jiří Valášek.

Každé představení „Psychohrátek“ je jedinečné. Jedná se o show s prvky stand-upu a besedy, která se zaměřuje na určité téma, avšak samotný průběh je také zčásti utvářen přímo diváky, kteří jsou srdečně zváni k položení otázek a aktivnímu zapojení do diskuze. Během besedy jsou vtipnými scénkami předváděny modelové situace, které jsou následně vysvětleny odborníkem na psychologii. Tento přístup umožňuje divákům lépe porozumět danému tématu a sdílet své otázky a zkušenosti s účinkujícími. Při „Psychohrátkách“ je klíčové vytvořit příjemné a bezpečné prostředí, kde se diváci cítí pohodlně a mohou klást jak intimní, tak anonymní otázky. Zároveň se nejedná jen o pouhý přenos informací, ale i o zábavu, humor a odlehčení tématu.

Show se uskuteční v sobotu 25. listopadu od 19:00 hodin v Zámeckém klubu. Vstupné v předprodeji je 390 Kč, na místě 490 Kč. Vstupenky v předprodeji koupíte v Turistickém informačním centru na zámku v Hranicích nebo online. Více informací o akci můžete nalézt zde.