Zahájení sezóny na Cyklostezce Bečva

publikováno: 27.04.2022, rubrika: aktuální zprávy
Zahájení sezóny na Cyklostezce Bečva

V sobotu 14. května 2022 se uskuteční zahájení nové sezóny na Cyklostezce Bečva v Hranicích na Pohostinství Na Střelnici. Doprovodný program bude probíhat od 10 do 17 hodin.

Šlápněte do pedálů a přijeďte se podívat na jedinečnou Hopsací show. Hračky v ní použité (klokaní boty, minikolo, pogo tyč nebo circusbike)si budete moci vyzkoušet v rámci workshopů, které budou probíhat po celý den. Aktivity pro děti a dospělé nabídnou i DDM Hranice, Městská policie a BESIP. Posilnit se budete moci výborným občerstvením a atmosféru dotvoří skvělá hudba oblíbené kapely Olomoucký Dixieland Jazz Band.

Do Hranic zamíří cyklisté z Tovačova, Rožnova pod Radhoštěm, Přerova a dalších měst. Za jízdu do Hranic dostanou ve svých městech lístek do tomboly a poukázku na občerstvení v Pohostinství Na Střelnici.

Aby nepřišli Hraničané zkrátka, pořadatelé pro ně připravili jízdu na Rybáře, kde ve Stodole u Bečvy také získají lístek do tomboly i poukázku na jídlo v Pohostinství Na Střelnici. A tombola opravdu stojí za to. Hlavní cenou je poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup v Potravinách CBA. Vyhrát ale můžete permanentky na hranickou Plovárnu, potravinové balíčky, hodiny, skládací deštník, pláštěnku, lékárničky, čelovky, funkční trička a další ceny. Je jich spousta, tak určitě přijďte.

 

Podrobný program:

10:00  Registrace účastníků (pro Hraničáky na Rybářích ve Stodole u Bečvy)

11:00  Zahájení workshopů s agenturou Hopsej

11:30  Hopsavá show

12:00  Koncert kapely Olomoucký Dixieland Jazz Band

13:00  Vyhlášení tomboly

17:00  Odjezd do svých domovů