Přihlašovací formulář na Podzimní farmářské trhy

publikováno: 17.09.2022, rubrika: aktuální zprávy
Přihlašovací formulář na Podzimní farmářské trhy

Farmářské dobroty a spoustu dalšího zboží nabídnou Podzimní farmářské trhy, které se budou konat na Masarykově náměstí v Hranicích v sobotu 15. října od 9 do 17 hodin.

Skvělý program

V průběhu farmářských trhů zazní hudba. Trhy odstartuje v 9 hodin kapela Michal Tučný Revival Band. Tato kapela z Frýdku-Místku hraje skladby nezapomenutelné legendy české country Michala Tučného a v repertoáru nechybí skladby jako Báječná ženská, Poslední kovboj, Prodavač, Tam u nebeských bran a další. Country bude na náměstí znít až do 11 hodin.

Ve 13 hodin to rozpálí ostřílená brněnská formace – kapela Golden Delicious Band. Nabídne vkusný a kvalitní multižánrový repertoár. Patří k nejoriginálnějším a současně nejvšestrannějším českým kapelám, která dokáže z notoricky známých hitovek udělat nové. Zpěvák skupiny – herec Tomáš David byl nominován na cenu Thálie  za výkon v muzikálu, takže je na co se těšit.

Od 16 do 17 hodin bude hrát písničkář Jan Šuška z Frýdku-Místku, který vydal již dvě alba. Hrát bude folk nefolk s akustickou kytarou, ukulele a harmonikou.

Zájemci o prodej

Máte-li i vy zájem nabídnout své výrobky či výpěstky, můžete nás ještě kontaktovat, a to prostřednictvím formuláře pro zájemce o prodej na Podzimních farmářských trzích, který najdete na www.mkz-hranice.cz na stránce dole v aktualitách. Případně můžete napsat na e-mail ucetni@mkz-hranice.cz nebo zavolat na telefonní číslo  775 854 523.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ PODZIMNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY 2022 (PDF, 600 kB)

Doprovodný program:

9:00–11:00  kapela Michal Tučný Revival Band

13:00–16:00  kapela Golden Delicious Band

16:00–17:00  písničkář Jan Šuška

Co bude na trhu k zakoupení?

Těšit se můžete na regionální potraviny, med a medové výrobky, mošty, sirupy i maso ve skle, výrobky z rakytníku, koření i dárkové kornouty. Budete si moci vychutnat také sušené ovoce, domácí víno a medovinu.

Nakoupit si můžete řemeslné výrobky ze dřeva – krmítka, košťata, zahradní nářadí, dřevěné hračky a koše. K dispozici bude i kožené zboží, ručně malovaná keramika, drátkované výrobky či výrobky z pedigu.

Ve stáncích nebudou chybět ani šité odličovací tampony, ručně vyráběné vonné výrobky z glycerinové hmoty či tepláky a mikiny taktéž ruční výroby.

Chcete se pustit do podzimní výzdoby vašich domovů? Kupte si nádherné věnce na dveře a svazky či snopy ze sušených květin či závěsné dekorace.

Ženy a dívky se mohou nechat zkrášlit zaplétanými copánky, náušnicemi či náramky z minerálů.

Na trzích najdete také stánek věnující se airbrush tetování – dočasnému tetování, které nebolí.

Vaše ratolesti jistě potěší cukrová vata, popcorn a balonky. Připravena bude také oblíbená dětská zábava – malování na obličej.

Svůj stánek bude mít i paní Helena Vybíralová se svými kuchařkami „Helenčino pečení“. Zde si můžete doplnit své pečící zásoby – sáčky, špičky a další pomůcky na pečení.

Návštěvu farmářských trhů si můžete zpříjemnit pochoutkami jako Valašský trdelník, mini koblížky, zvěřinové klobásy, čabajky a sýry. Pochutnat si můžete také na výborné kávě či horké čokoládě.