Navštivte nový, moderní a šmrncovní web knihovny

publikováno: 29.01.2020, rubrika: aktuální zprávy
Navštivte nový, moderní a šmrncovní web knihovny

Hranická knihovna má nové, moderní a šmrncovní webové stránky www.knihovna-hranice.cz. V souvislosti s rekonstrukcí našich interiérů jsme se rozhodli také pro nový web, který odpovídá vizuálnímu stylu Městských kulturních zařízení Hranice a také dnešním technickým požadavkům, jako je například plná responzivita na mobilních zařízeních.

Za jejich zpracování děkujeme PhDr. Janu Holpuchovi, který k práci na nových stránkách uvedl: „Asi ještě s žádným webem jsem si nedával tak „na čas“. Tahle (překvapivě moderní) instituce si ale zvláštní pozornost prostě zaslouží. Nejen pro svoje úžasné interiéry, ale i nesmírně příjemnou domácí atmosféru a nakažlivý „young spirit“, který Vás jednoduše pohltí.“

Věříme, že se Vám naše nové webové stránky budou líbit a jednoduše u nás najdete to, co hledáte. Přejeme Vám příjemné surfování a věříme, že nezůstane jenom u návštěvy našeho webu, ale přijdete i osobně. Třeba si jen přečíst noviny nebo časopisy, odebíráme přes 40 titulů. Ne-jsme sice kavárna, ale na sucho Vás u nás s knížkou taky nenecháme. Za deset korun můžete mít kávu z našeho automatu.

Těšíme se na Vás!