Letní kino zahajuje novou sezónu

publikováno: 25.05.2022, rubrika: aktuální zprávy
Letní kino zahajuje novou sezónu

Hranické letní kino, jedno z nejnavštěvovanějších v České republice, je připravené na novou sezónu a přinese hned několik filmových trháků. Promítat se bude od 21 hodin. Pokladna bude otevřena hodinu před promítáním filmu.

Letošní sezónu v letním kině již tradičně zahájil ve středu 1. června v devět večer Dětský den v letním kině, kdy se promítalo pokračování oblíbeného animovaného filmu Zpívej 2.

V pátek 3. června ve 21 hodin pak letní kino nabídlo novou pecku od Marvelu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, která diváka „vtáhla“ do nebezpečných a paralelních světů.

Road trip z Ostravy do Prahy představila česká novinka Tři Tygři ve filmu: JACKPOT, která je plná šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén, promítalo se v sobotu 4. června od 21 hodin.

Dlouho očekávané pokračování, dechberoucí letecké scény, spousta napětí, to vše naplnil nový americký film Top Gun: Maverick s Tomem Cruisem v hlavní roli, promítalo se v pátek 10. června od 21 hodin.

Další žhavou novinkou letošního roku je pokračování Jurského světa s podtitulem Nadvláda, ve kterém se dávno vyhynulí dinosauři stali součástí našeho světa. Opět se setkáváme se svými oblíbenými hrdiny, kterým přispěchají na pomoc posily v podobě hvězd z původního Jurského parku. Bude T-Rex děsivější než kdy předtím? Promítalo se v sobotu 11. června od 21 hodin.

Disney a Pixar přináší samostatný příběh oblíbené postavičky z animované série Toy Story. Jaká dobrodružství zažije Buzz Rakeťák se dozvíte v pátek 17. června od 21 hodin.

V pátek 24. června od 21 hodin promítáme další český film odehrávající se v Praze. Prezidentka, Aňa Geislerová se objeví v roli historicky první české prezidentky.

Americký horor Žhářka, který je filmovou adaptací knihy Krále hororu Stephena Kinga budeme promítat v sobotu 25. června od 21 hodin.

V červnovém programu letního kina je pro děti ještě připravený jeden film, který budeme promítat hned dvakrát, a to ve čtvrtek 30. června a v pátek 1. července od 21 hodin. Dlouho očekávané pokračování oblíbeného animovaného filmu Mimoni: 2 padouch přichází, si užijí nejen děti, ale také dospělí. S těmi žlutými diblíky se člověk zkrátka nikdy nenudí.

Podrobný program naleznete v Hranickém zpravodaji, na plakátech a na facebooku Letního kina Hranice.

Více informací najdete na webových stránkách www.kultura-hranice.cz v sekci FILMY.