Kazmova ONEMANSHOW: The movie v srpnu v letním kině

publikováno: 04.07.2023, rubrika: aktuální zprávy
Kazmova ONEMANSHOW: The movie v srpnu v letním kině

Přinášíme vám srpnovou nabídku filmů Letního kina v Hranicích. Na své si přijdou milovníci akčních pecek, promítat budeme filmy Gran Turismo a americký akční film Equallizer 3: Poslední kapky s Denzelem Washingtonem v hlavní roli. Pokud jste příznivci romantických komedií, nenechte si ujít nový český film Nikdy neříkej nikdy s Terezkou Kostkovou v hlavní roli.

K vidění bude také další česká velmi očekávaná novinka ONEMANSHOW: The Movie v podaní Kazmy a jeho týmu. Ten, kdo se rád směje, by neměl vynechat tak trochu přisprostlou komedii Vocasy na tripu, která je pohledem do opravdového psího života.

S celou rodinou můžete přijít na animovanou komedii Želvy ninja: Mutantní chaos nebo pokračování animovaného filmu Letíme 2, které vypráví dobrodružství ze života vrabce Richarda. Nadšenci sci-fi mohou přijít na americký film Blue Beetle o mladíkovi, který získá nadpřirozené schopnosti.

Ti, kteří se rádi bojí, jistě ocení hned dva horory. A to, pokračování žraločího filmu Meg 2: Příkop s Jasonem Stathamem v hlavní roli nebo horor Pavučina o chlapci, který doma slýchá podivné zvuky a zjistí děsivé tajemství o svojí rodině.

Pro ty, kteří mají rádi drama, je připravený český thriller #annaismissing o zmizení mladé influencerky.

Začátky promítání jsou od 21 hodin. Prodej vstupenek je v předprodeji v Turistickém informačním centru na zámku a online na www.kultura-hranice.cz, vstupenky lze také zakoupit hodinu před promítáním na pokladně letního kina.