Filmové pecky v červenci v letním kině

publikováno: 23.06.2021, rubrika: aktuální zprávy
Filmové pecky v červenci v letním kině

Program letního kina v červenci je nabitý skvělými filmy, ze kterých si vybere každý.

Pro děti a rodiče jsou připraveny hned tři filmy, animovaný dobrodružný film Divoký Spirit z prostředí Divokého západu, animovaná komedie Space Jam: Nový začátek, český film plný psího dobrodružství Gump, pes, který naučil lidi žít nebo americká rodinná komedie Expedice: Džungle.

Milovníci komedií se můžou těšit na americkou hvězdně obsazenou akční komedii Zabijákova žena & bodyguard nebo německou komedii Nightlife: Na tahu. Promítat se budou také dvě nové české komedie, Ubal a zmiz s Markem Lamborou a Matoušem Rumlem v hlavních rolí a komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel na motivy knihy Patrika Hartla.

Akčňáky si dopřejeme hned tři a to, americký akční thriller Nikdo, mysteriózní thriller Rozhněvaný muž s Jasonem Stathamam v hlavní roli a film Black Widow z dílny Marvel.

Pro příznivce hororů a napětí jsou připraveny tři filmy, pokračování série Saw Spirála strachu: Saw pokračuje, pokračování populární hororu V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz a pokračování mrazivé hororové série Očista navždy.

Navnadili jsme Vás? Je opravdu na co se těšit.

Více informací k filmům najdete na www.kultura-hranice.cz.