Vánoce na Masarykově náměstí v Hranicích

publikováno: 16.11.2018, rubrika: aktuální zprávy
Vánoce na Masarykově náměstí v Hranicích

Rozsvícení vánočního stromu v Hranicích se blíží. Uskuteční se v pátek 30. listopadu od 17 hodin na Masarykově náměstí. Mimo jiné na pódiu vystoupí Láďa Křížek.

Náměstí zaplní stánky s punčem, nejrůznějšími pochoutkami a vánočním zbožím. Nebude chybět betlém, zvonička pro štěstí ani tradiční výzdoba vánočními stromky v horním a dolním podloubí. Vánoční trhy potrvají do soboty 15. prosince a na každý den je od 17. hodiny připravený program. Výjimkou je například pátek 7. prosince, kdy se už od 13. hodiny uskuteční zabijačka. Nebude chybět vyprávění řezníka Krkovičky ani zabijačkové pochoutky. Na své si přijdou i děti, ty uvidí cvičené kozy a mohou si s nimi i pohrát. Program pak vypukne v 17 hodin, vystoupí i Tomáš Kočko a Orchestr.

Ve vánočním programu naleznete oblíbené stálice jako houslového virtuóza Jiřího Erlebacha, Olomoucký Dixieland Jazz Band, stepařskou skupinu Sester Hlavinkových a další. Objeví se ale i spousta nových programů a účinkujících. Například slovácká dechovka Sadovanka nebo vánoční skřítci s maskotem Perníčkem. Vánoční program najdete ZDE, na plakátech a na www.kultura-hranice.cz.