HraniceFest: Přijede česká rocková legenda Olympic

publikováno: 04.06.2018, rubrika: aktuální zprávy
HraniceFest: Přijede česká rocková legenda Olympic

Česká rocková legenda Olympic, dvě scény, zábava pro děti i dospělé, to vše nabídne open air festival HraniceFest, který zaplní v neděli 15. července od 14 hodin areál letního kina i prostor před kinem.

Děti se mohou těšit na mobilní planetárium, skákací hrad i pohádkovou cestu plnou zábavy s pohádkovými bytostmi z klasických pohádek.

Na pódiu před letním kinem jsou pro ně připravená vystoupení Čiperkové, Kouzelné hrátky se zvířátky a koncert kapely Jasno. Na velké scéně v areálu kina vystoupí originální kapela Penzistor, rocková dračice Tanja a akce vyvrcholí koncertem legendární kapely Olympic. Připraven je program pro celou rodinu i bohaté občerstvení.

Jednou z atrakcí je mobilní planetárium. Jde o zábavnou, atraktivní a zážitkovou atrakci pro děti všech věkových kategorií, ale i pro dospělé. Během celého festivalu se v planetáriu budou promítat pořady, které návštěvníky obohatí o zajímavé poznatky z podmořského světa, z vesmíru a mnoho dalších.

Pohádková cesta bude připravena v areálu před letním kinem a půjde o sérii her, kterou soutěžící provedou pohádkové postavičky. Při účasti na všech stanovištích budou pro děti připraveny volné vstupenky do mobilního planetária.

Vstupenky jsou již v předprodeji v Turistickém informačním centru na zámku. Pro dospělé stojí 250 korun, pro děti od 6 do 15 let 50 korun. Děti do šesti let mají vstup zdarma. Na místě pak bude vstupné pro dospělé 350 korun a pro děti 100 korun.

V případě velmi nepříznivého počasí se uskuteční pouze koncert skupiny Olympic a Tanja s kapelou v hranické Sokolovně v časech uvedených na plakátech. Cena vstupenky se nemění.

Podrobný program festivalu HraniceFest najdete na kultura-hranice.cz.

 

Malé pódium (před Letním kinem)

 14:30 ČIPERKOVÉ Děti dětem. Čiperkové tvoří zábavu a zpívají písničky, které potěší děti, rodiče, babičky i dědy.

16:50 KOUZELNÉ HRÁTKY SE ZVÍŘÁTKY Zábavný program s kouzelníkem Filipem, Maxipsem Fíkem a včelkou Májou.

19:20 JASNO Koncert přerovsképopové kapely.

Velké pódium (v areálu Letního kina)

 15:45 PENZISTOR Originální mladá kapela složená ze zkušených muzikantů postaršího designu hrající zcela neotřelý rock.

18:00 TANJA S KAPELOU Rocková dračice předvede svou rockovou show.

20:30 OLYMPIC Koncert české rockové legendy plný obrovské energie, nadhledu a profesionality.